18. dubna mudlovského času

18. duben 2010 | 20.33 |
› 

18. dubna mudlovského času

Dnes jsem jako obyčejně vstal. Ale potkal jsem tam divnou holku, která tam nemá, co dělat. Usoudil jsem, že si jí tam přivedl Daniel. Tak jsem šel do Děravého kotle a potkal jsem tam Leah (ta v modrém), a Sarah (růžová). Moje sestřenky..

Potkal jsem..

Po chvíli povídání s nimi se to začalo rozpadat, tak jsem šel zase přivítat Deborah Wills. Náš tradiční pozdrav: Baf! Zapovídali jsme se, ptal jsem se na Courtney (její sestru) a dělali jsme si z ní legraci.

Povídačka

Poté jsme si šli sednout a tu k nám přiskotačila Sarah, moje sestřenka, a přišla mi někoho představit. Dnešní den fungovala jako dohazovačka. Je to strašné. Už i mojí sestřenku Leah představila nějakýmu divnýmu týpkovi. Ta holka se jmenovala Vanesa. Ani mě moc nezaujala a Sarah odešla s tím "ať si to užijeme, hrdličky". Neuvěřitelně drzou sestřenku tu mám..

Dohazovačka

Pak jsme šli s Leah a Deb k baru a povídali jsme si u pití. Potkali jsme tam nějakého pána a ten prý smrděl po alkoholu, tak to řekla Deb nahlas a ten pán to uslyšel :D.

Huba

Zrovna dneska tu bylo neuvěřitelně moc dospěláků (na fotce je vidět aspoň pár těch dospěláků, ve skutečnosti jich bylo mnohem víc)

Dospělí

Byla tam docela nuda. Tak jsem šel na záchod, ale bylo tam snad milion lidí nebo co! Nevím co se tam řešilo. Asi jeden kluk co je sprostý a chodí nahý.

Ruch

Pak jsem šel s Deb a Leah do parku. Hráli jsme si, kdo dřív najde můj hrnek, ale Leah si k němu stoupla a nechtěla mi ho dát. Asi hodinu jsem jí přemlouval, ale ona furt se nehýbala, tak jsem se naštval a odešle zpátky do kotle. Šel jsem rovnat šachy, za chvíli ke mě samozřejmě přišly. Okatě jsem je ignoroval. Odešel jsem od nich k baru. Přišly za mnou. Tak jsem šel do ubytovny a šel na balkon. Byl jsem v podstatě naštvaný kvůli úplně maličkosti. Myslel jsem, že mě tam nenajdou. Chvíli jsem tam stál a trucoval. Pak jsem šel do hotýlku. Cestou jsem viděl, že to už vzdaly. Po chvíli nudy jsem se vrátil na kotle a krok od nich jsem se zapovídal s Danielem.

Povídám..

Pak jsem přišel k Deb a dělal jsem, že jí neznám..:

hrnek

Ona naštvaně odešla a tak tam byl zase klid. Šel jsem do svého pokoje a dělal hluk..Po chvíli ke mě někdo přišel a povídal si se mnou. Poté jsem si vyčerpaně lehl a šel spát..

Spánek

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře