17.dubna mudlovského času

17. duben 2010 | 21.29 |
› 

 ..Jako každé ráno jsem se probudil v ubytovně ve svém pokoji..Tentokrát jsem vstával docela pozdě, včera byl totiž perný den, hráli jsme flašku a já musel třeba nahý doběhnout ke drakům a pak zpět..

..Přemístil jsem se letaxem do Malého Visánku a šel jsem se mrknout na místo, kde byli rytíři..Po cestě jsem potkal Daniela a Lenny..Daniel nám navrhl, jestli nechceme hrát flašku..Oba jsme souhlasili a zalezli si někam do nějaké hospůdky do kouta..Daniel vytáhl flašku a Lenny točila..Samozřejmě jak jinak, padlo to na mě*škleb*..Chtěla po mě abych dal Danielovi pusu..Dal jsem jí boty, abych to nemusel dělat *smích*..Pak jsem točil a padlo to na Lenny..Chtěla pravdu..Tak jsem se zeptal: "Kdy hodláš dát Danielovi pusu?", a Daniel komentoval: Teďka.

Ale Lenny odpověděla jen: "Ještě nevim". Poté jsme takhle hráli. Ale přišlo tam pár druháků a bylo po zábavě. Prožil jsem zase obyčejný den. Nic zajímavé se nedělo..Už se těším až zase bude něco zajímavého, protože tohle je vážně nuda :D..

EDIT: Tak nakonec jsem potkal Deborah a Courtney Willsovi..Ta Courtney je vážně střelená..Ale jinak jsou obě fajn..Deb ta její sestra neuvěřitelně rozčiluje, že jo Deb? :D..

Courtney a Deborah

EDIT 2: Teď jsem tam zaslechl Kate a Bena jak si povídají. Kate se ptala, kde se můžou přemístit a Ben navrhl pánskou kabinku na záchodech. A Kate prý: Ale! Až vyjdeme ven, to si lidé budou myslet..Víš co..:-D Takže dobrý no..Nakonec to nebylo tak hrozné..

P.S: Deb Courtney pořád honí :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 17.dubna mudlovského času daph 18. 04. 2010 - 14:02