O Elliotovi Taylorovi

17. duben 2010 | 18.29 |
› 

 ..Elliot Taylor - životopis..

Jméno: Elliot Taylor

Povaha:  S jeho povahou je to tak na hranici. Někdy je optimistický a někdy zas pesimistický, prostě záleží na dané chvíli nebo na lidech. Rád se zasměje když je čemu, ale všeho jen s mírou. Snaží se být gentleman, ale u určitých lidí to prostě nejde se ovládat. Když ho někdo rozčílí, chvíli se rozčiluje na toho člověka, ale po chvíli jen něco klidně pronese a mávne nad tím rukou. Někdy se může zdát namyšlený, ale to je jen na první pohled či když je naštvaný. Svým dobrým kamarádům rád pomůže. Je společenský a rád se seznamuje s ostatními lidmi. Když je mu někdo nesympatický už od první chvíle, co s ním mluvil, tak s ním už nemluví vůbec. Možná kdyby se dotyčný omluvil, tak by se nakonec usmál, mávl nad tím rukou, minulost je minulost.

Rodina: Jeho maminka se jmenuje Gabriela Taylor a jeho tatínkem je Lucas Taylor. Oba jsou to kouzelníci, ale chovají se spíš jako mudlové. Má ještě sestru Isabelu Taylor, ale ta chodí do mudlovské školy. V Bradavicích tam má jen sestřenku Leah Cooper a Sarah Kash.

Životopis: Vyrůstal v Anglii Gabriele a Lukasovi. Má mladší sestru Isabelu Taylor, která chodí do mudlovské školy. Žil spokojený život a se svou sestrou se rád škádlil a někdy se spolu i prali. Gabriela a Lucas byli milující rodiče. Žili někde u vody a Elliot to tam měl rád. Jezero na koupání a nádherná příroda. Dětství měl krásné. Měl mnoho kamarádů a čím byl Elliot starší, tím víc svou malou sestřičku zbožňoval. Nakonec o něm jeho rodiče říkali, že je to druhý otec v jejich rodině. Ve škole neměl problémy. Když bylo Elliotovi deset let, tak se jejich rodina přestěhovala do Londýna. Neřekli svým dětem důvod a Elliot nic netušíc byl na své rodiče rozzlobený, protože se nebude moct vídat se svými přáteli. Důvod, proč se přestěhovali, zjistil až když mu došel dopis o jeho přijetí. Všechno se mu to v hlavě poskládalo a byl nadšený. Odjel do Děravého kotle a ubytoval se v jedné ubytovně. Bydlí tam se svým spolubydlícím a také kamarádem Danielem. V Děravém kotli si našel mnoho přátel. Jeho první kamarádka byla dívka se jménem Monika. Skamarádil se s mnoha lidmi a pořád se s ostatními seznamuje. Našlo se ale i pár lidí, které nesnáší.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře